Kontakt

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Szanowni Państwo!

Zdjęcia wykonywane są na publicznych imprezach, zgromadzeniach jedynie w celu pamiątkowym i promowania gminy Świebodzin. Przedsięwzięcie non-profit Fotunie.pl oraz fanpage Facebook.com/fotuniepl nie mają na celu  kogokolwiek urazić. Każde zdjęcie przed publikacją jest dokładnie przeglądane. A szczególną uwagę zwraca się, by nie publikować wizerunku osoby niekorzystnie. Gdyby jednak, ktoś się odnalazł na zdjęciu i nie życzył sobie upubliczniania takiej fotografii, prosimy o kontakt e-mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu zamazania wizerunku lub usunięcia całkowicie danego zdjęcia.

W związku z zapytaniami o możliwość republikowania zdjęć z albumów Fotunie.pl, informujemy że nieodpłatnie można linkować, republikować zdjęcia z zastrzeżeniem zachowania praw autorskich przez Fotunie.pl oraz, że użytkownik/Republikator nie może zdjęć modyfikować, usuwać pieczęci zdjęcia, logo "FOTUNIE.PL" oraz nie może dołączać do tych zdjęć treści: upolitycznionych, aspołecznych, wulgarnych i obrażających osoby, których wizerunek widnieje na danym zdjęciu i ogólnie. Będzie nam miło, gdy po republikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zostanie wysłany link do artykułu i zdjęć z www.fotunie.pl

Zdjęcia strony Fotunie.pl Świebodzin i fanpage Facebook.com/fotuniepl są tylko na pamiątkę i o kontekście przyjaznym, prorodzinnym, prospołecznym. Życzeniem zespołu Fotunie.pl jest, by republikowane treści/zdjęcia były w podobnym tonie.

 

POUCZENIE:

W myśl art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:

1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Pozdrawiamy
Zespół Fotunie.pl

Zdjęcia z wydarzeń Świebodzina i gminy.